Skip Navigation Links
Medlemslogin Opret profil

Humlebæk Gymnastik- og Parkourforening

Humlebæk Gymnastik- og Parkourforening rummer alle aldersgrupper! Vi tilbyder springgymnastik, rytmegymnastik, parkour, dans, yoga og motionshold, med uddannede, dygtige og engagerede instruktører på alle holdene.

Tilmelding sæson 18/19
Instruktør repræsentant
Anne Schmidt-Hansen
Beskrivelse
anne.schmidt-hansen@hotmail.com
30280336
Instruktørrepræsentant 
Se hele beskrivelsen
Frederikke Malika Jacobsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Instruktør
Alexander Busk
Beskrivelse
Alexander_busk@yahoo.dk
27824160
Se hele beskrivelsen
Amalie Sofie Sørup Andersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Annika Egesby
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Carsten Lygum
Beskrivelse
 carstenlygum@gmail.com
 20551135
Se hele beskrivelsen
Dina Alexandra Schiødt
Beskrivelse
dinaschiodt@gmail.com
40190789
Se hele beskrivelsen
Emil Buchhardt
Beskrivelse
emilbuchhardt97@gmail.com
60689245
Se hele beskrivelsen
Emma Suhr Henriksen
Beskrivelse
emmahenriksen@live.dk
29667652
Se hele beskrivelsen
Hannah Wagner Höegh
Beskrivelse
 hwhoegh@gmail.com
 40420462
Se hele beskrivelsen
Ida Overgaard Ingeholm
Beskrivelse
Information: 
Undervist i Humlebæk GF i mange år og har selv været aktiv rytmegymnast i HG og på landsdelshold.
Har trænet DGI/HG''''''''''''''''''''''''''''''''s Juniorhold i sæson 2015/2016.
 
idamariaol@hotmail.com
29667230
 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Josefine Niemeier
Beskrivelse
josefine@niemeier.dk
22844012
Se hele beskrivelsen
Julie Teller
Beskrivelse
julieteller3101@gmail.com
40927907
Se hele beskrivelsen
Karoline Østbjerg Vang
Beskrivelse
karolinevang15@gmail.com
20784046
Se hele beskrivelsen
Laura Niemeier
Beskrivelse
laura@niemeier.dk
20681690
Se hele beskrivelsen
Lene Christophersen
Beskrivelse
l.christoph@mail.dk
22321481
Information: 
Har undervist alle former for hold i mange år og i flere forskellige foreninger bl.a. i Humlebæk GF siden 1994.
Har undervist DGI junior-, aspirant- og ynglingehold 2003-2012. Til daglig lærer og leder af NGG Danceacademy.
Se hele beskrivelsen
Lilian Damgaard Busk
Beskrivelse
busk@mail.tele.dk
25112166
Se hele beskrivelsen
Lillian Zeuthen Bruun
Beskrivelse
Lillian@sundyoga.nu
40950115
Se hele beskrivelsen
Lotte Willumsen
Beskrivelse
lottewillumsen@yahoo.dk
28656468
Se hele beskrivelsen
Louise Pedersen
Beskrivelse
20louisepedersen00@gmail.com
23204149
Se hele beskrivelsen
Oliver Vang
Beskrivelse
olv.vang@gmail.com
61962626
Se hele beskrivelsen
Sandra Tanderup
Beskrivelse
sandratanderup@gmail.com
21734410
Se hele beskrivelsen
Signe Vich
Beskrivelse
Signevich@gmail.com
29852919
Se hele beskrivelsen
Sille Coster
Beskrivelse
sillecoster7@gmail.com
50849891
Se hele beskrivelsen
Teis Hansen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Thea Birk Glædesdahl
Beskrivelse
t.glaedesdahl@gmail.com
60615708
Se hele beskrivelsen
Tobias Have
Beskrivelse
 thave76@gmail.com
 51321077
Se hele beskrivelsen
Hjælpetræner
Amy Isabell Christiansen
Beskrivelse
 ochpost@gmail.com
 21763315
Se hele beskrivelsen
Estrid Biermann
Beskrivelse
 estrid-k-b@hotmail.com
 52503342
Se hele beskrivelsen
Ida Østrup Møller
Beskrivelse
idaostrupmoller@gmail.com
23370299
Se hele beskrivelsen
Julia Tonkunaite Christensen
Beskrivelse
 jurgita.christensen@gmail.com
 27291250
Se hele beskrivelsen
Laura Gregersen
Beskrivelse
 Lauraesg@icloud.com
 60481011
Se hele beskrivelsen
Marie Ullum Vind
Beskrivelse
 marie@ullum.eu
 28590553
Se hele beskrivelsen
Mathilde Kofoed-Ibsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Melissa Koc
Beskrivelse
melissakoc02@gmail.com
30600999
Se hele beskrivelsen
Rebecca Lavesen
Beskrivelse
 mla@lett.dk
 40211840
Se hele beskrivelsen
Sebastian Armfelt
Beskrivelse
seb.armfelt@hotmail.dk
23954007
Se hele beskrivelsen
Selma Viala
Beskrivelse
Selmaviala@gmail.com
42407478
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Førsteårshjælper
Caroline Jack
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Cecilie Lytzen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen

Seneste nyheder