Humlebæk Gymnastik- og Parkourforening

Humlebæk Gymnastik- og Parkourforening rummer alle aldersgrupper! Vi tilbyder springgymnastik, rytmegymnastik, parkour, dans, yoga og motionshold, med uddannede, dygtige og engagerede instruktører på alle holdene.

Tilmelding sæson 17/18
Instruktør repræsentant
Anne Schmidt-Hansen
Beskrivelse
anne.schmidt-hansen@hotmail.com
30280336
Instruktørrepræsentant 
Se hele beskrivelsen
Instruktør
Alexander Busk
Beskrivelse
Alexander_busk@yahoo.dk
27824160
Se hele beskrivelsen
Amalie Sørup Andersen
Beskrivelse
Amaliesofiesoerup@gmail.com
60613731
 
Information:
Jeg er 17 år og går på Espergærde gymnasium.
Jeg har gået til gymnastik fra 08/09 til 13/14.
Udover det har jeg været træner i Nivå gymnastikforening fra 12/13 til 14/15.
Se hele beskrivelsen
Anne Schmidt-Hansen
Beskrivelse
anne.schmidt-hansen@hotmail.com
30280336
Instruktørrepræsentant 
Se hele beskrivelsen
Birgit Gerner Andersen
Beskrivelse
birgit.gerner@jubii.dk
28716798
Se hele beskrivelsen
Carl Erik Andersen
Beskrivelse
mettecarl@hotmail.com
29844919
Se hele beskrivelsen
Carsten Lygum
Beskrivelse
 carstenlygum@gmail.com
 20551135
Se hele beskrivelsen
Christina Pedersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Daniel Hansen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Dina Alexandra Schiødt
Beskrivelse
dinaschiodt@gmail.com
40190789
Se hele beskrivelsen
Emil Buchhardt
Beskrivelse
emilbuchhardt97@gmail.com
60689245
Se hele beskrivelsen
Emma Payami
Beskrivelse
emmapayami@gmail.com
61416950
Se hele beskrivelsen
Frederikke Rask
Beskrivelse
frederikkerask@hotmail.com
23370299
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Hannah Wagner Höegh
Beskrivelse
 hwhoegh@gmail.com
 40420462
Se hele beskrivelsen
Ida Maria Overgaard Ingeholm
Beskrivelse
idamariaol@hotmail.com
29667230
 
Information: 
Undervist i Humlebæk GF i mange år og har selv været aktiv rytmegymnast i HG og på landsdelshold.
Har trænet DGI/HG''''''''''''''''s Juniorhold i sæson 2015/2016.
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Inge Dreyer
Beskrivelse
inge.dreyer@gmail.com
20986409
Se hele beskrivelsen
Julie Teller
Beskrivelse
julieteller3101@gmail.com
40927907
Se hele beskrivelsen
Karoline Østbjerg Vang
Beskrivelse
karolinevang15@gmail.com
20784046
Se hele beskrivelsen
Lea Ralfs
Beskrivelse
 lea@ralfs.dk
 49140640
Se hele beskrivelsen
Lene Christophersen
Beskrivelse
l.christoph@mail.dk
22321481
Information: 
Har undervist alle former for hold i mange år og i flere forskellige foreninger bl.a. i Humlebæk GF siden 1994.
Har undervist DGI junior-, aspirant- og ynglingehold 2003-2012. Til daglig lærer og leder af NGG Danceacademy.
Se hele beskrivelsen
Lilian Damgaard Busk
Beskrivelse
busk@mail.tele.dk
25112166
Se hele beskrivelsen
Lillian Zeuthen Bruun
Beskrivelse
Lillian@sundyoga.nu
40950115
Se hele beskrivelsen
Lotte Willumsen
Beskrivelse
lottewillumsen@yahoo.dk
28656468
Se hele beskrivelsen
Marcus Geleff
Beskrivelse
marcusgeleff@outlook.com
24401885
Se hele beskrivelsen
Mathilde Schiodt
Beskrivelse
mathildeschiodt@gmail.com
26150789
Se hele beskrivelsen
Mia Gustafsson
Beskrivelse
miafrank@email.dk
28896141
Se hele beskrivelsen
Michala Geleff
Beskrivelse
Michala.g@outlook.com
51335763
Se hele beskrivelsen
Niklas Fromberg
Beskrivelse
 Niklasfromberg@gmail.com
 26111513
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Oliver Vang
Beskrivelse
olv.vang@gmail.com
61962626
Se hele beskrivelsen
Sandra Tanderup
Beskrivelse
sandratanderup@gmail.com
21734410
Se hele beskrivelsen
Thea Birk Glædesdahl
Beskrivelse
t.glaedesdahl@gmail.com
60615708
Se hele beskrivelsen
Tobias Have
Beskrivelse
 thave76@gmail.com
 51321077
Se hele beskrivelsen
Hjælpetræner
Amalie Tornhøj Petersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Caroline Westring
Beskrivelse
 cwhjorth@gmail.com
 30545819
Se hele beskrivelsen
Esther Anker
Beskrivelse
esther.anker@hotmail.com
61666184
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Estrid Biermann
Beskrivelse
 estrid-k-b@hotmail.com
 52503342
Se hele beskrivelsen
Frederikke Malika Jacobsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Ida Østrup Møller
Beskrivelse
idaostrupmoller@gmail.com
23370299
Se hele beskrivelsen
Louise Pedersen
Beskrivelse
20louisepedersen00@gmail.com
23204149
Se hele beskrivelsen
Mathilde Kofoed-Ibsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Melissa Koc
Beskrivelse
melissakoc02@gmail.com
30600999
Se hele beskrivelsen
Mynte Coster
Beskrivelse
myntecoster@gmail.com
50849892
Se hele beskrivelsen
Sarah Sliai
Beskrivelse
sarahsliai31@gmail.com
22316767
Se hele beskrivelsen
Signe Vich
Beskrivelse
Signevich@gmail.com
29852919
Se hele beskrivelsen
Simone Tanderup
Beskrivelse
simonetanderup@gmail.com
20292455
Se hele beskrivelsen
Førsteårshjælper
Amy Isabell Christiansen
Beskrivelse
 ochpost@gmail.com
 21763315
Se hele beskrivelsen
Carla Marie Frandsen
Beskrivelse
 cfrandsen@hotmail.com
 28552551
Se hele beskrivelsen
Jonas Gustafsson
Beskrivelse
 miafrank@email.dk
 28896141
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Julia Tonkunaite Christensen
Beskrivelse
 jurgita.christensen@gmail.com
 27291250
Se hele beskrivelsen
Laura Gregersen
Beskrivelse
 Lauraesg@icloud.com
 60481011
Se hele beskrivelsen
Marie Ullum Vind
Beskrivelse
 marie@ullum.eu
 28590553
Se hele beskrivelsen
Rebecca Lavesen
Beskrivelse
 mla@lett.dk
 40211840
Se hele beskrivelsen
Vigga Heinesen
Beskrivelse
 cheinesen@hotmail.com
 26466016
Se hele beskrivelsen

Seneste nyheder